Autorská tvorba

Společně tvoříme to, co milujeme

Naše autorská tvorba

INFINITY LOVE - OBRAZ, KTERÝ VŠE ZMĚNÍ

V obraze je zachycena podstata Lásky. Infinity Love – všeobjímající, nekonečná, bezpodmínečná vše tvořící láska a její vědomí. Podstata existence – stvoření života i světa. První nádech i výdech. Úder srdce "teď"! Já jsem "Infinity Love".  

Cena reprodikce je 1700 Kč. K obrazu je pro vás naše originální Mp3 meditační hudba a transformační meditace.  Poslechnout si ukázku relaxační hudby můžete na www.lecivagalerie.cz

Plátno 50x50 cm, Akryl na plátně
Plátno 50x50 cm, Akryl na plátně

Prožitek je smyslem našeho života. Podstatou našeho bytí. Tvůrčím impulsem, určujícím směr naší cesty. Vibrací nekonečného množství barev, tónů, chutí, vůní, dotyků, pocitů, emocí, energií ... Vibraci barev, zvuku hlasu a tónů jsme teď spojili do jednoho celku. Tvoříme společně originální autorská pocitová díla pro obnovu životní energie, která rozezní tóny uvnitř vaší duše.Najdete v něm to, co jste kdysi dávno ztratili. Svou podstatu.

Dílo je tvořeno obrazem pro obnovu životní energie a nahrávkou s originální autorskou hudbou a Tínčiným hlasem, který vypráví příběh vaší duše, jenž se skutečně stal.

Ukázka energetických obrazů

Do Vědomí
Tvořivé lůno
Svobodná
Zdravá osobnost 

Rozhodl jsem se poznat svou duši