Energie roku 2022

zachyceny skrze Tinčiny obrazy

Energie roku 2022

Na této stránce najdete soubor pocitových děl a harmonizačních colorterapeutických obrazů, který vznikl vždy v nějakém velmi významném období roku 2022. 

Obraz s názvem "Bouře vědomí- vědomí duše, vzestup do vědomízachcuje energii, která se otevřela na konci roku 2021. Rok 2022 je rokem "životní energie". Učíme se žít tak, abychom nepřicházeli o svou životní energii. S tím samozřejmě souvisí vzestup do vědomí. Vědomě tvoříme své zdraví skrze svou zdravou životní energii. Druhá polovina roku 2022 je o tvorbě vědomých vztahů, které jsou nejčastější příčinnou úniku energie. 

Harmonizační colorterapeutický obraz: "Cesta ke svobodnému vnímání". 

Úplněk 5.6.2022 nesl energii očisty "hmoty". Každý, kdo se na energii naladí, může konečně vystoupat do těch nejvyšších vibrací a ukotvit je! Tvořit v realitě znamená být si vědom své životní energie a praktikovat vše, co jsme se na naší cestě do oblak naučili. Umět zacházet se svým myšlením a zákonem přitažlivosti, umět ovládat své emoce a budovat své zdraví!

Harmonizační colorterapeutický obraz "Vědomé vztahy a jejich tvorba" vznikl při průchodu "branou karmické očisty" 29.6.2022. 

Při průchodu se otevřela stará zranění a jizvy z velmi silných karmických situací. Bolesti, zloba, agrese, strach, nenávist, nepochopení, závislosti a ponižování ve vztazích. 


Výjimečný úkaz překrývajících se energií úplňku a novoluní z 6.7.2022. Harmonizační colorterapeutický obraz  "Cesta do nulového bodu: Reset starých nastavení"

Červencový úplňkový Měsíc působí od 5.7., a bude tomu tak až do 18.7.2022, avšak s tím, že se do 10.7. překrývají energie novoluní v Raku a úplňku v Kozorohu, což je právě onen níže zmíněný reset! Toto období vyžaduje zvýšenou frekvenci rebalancingu, navíc i s větší intenzitou cvičení.

Harmonizační colorterapeutický obraz "Restart v životní oblasti práce a finance" vznikl při průchodu "branou za vzájemného působení energií novoluní ve Lvu a úplňku ve Vodnáři 31.7.2022.

Duše, která tvoří co miluje a tím i to, co potřebuje. Restart v oblasti práce a finance, svobodná tvorba, finanční svoboda a hlavně zdravý život ve všech jeho oblastech. Obraz 120x100 cm 

 Další transformační obrazy a aktuální energie na našich nových stránkách